SON DAKİKA

Medya Sizsiniz Haber

Ahmet Çakardan Siyasilere TERÖR Çağrısı?

Ahmet Çakar Beşiktaş Terör eyleminin hemen ardın dan Siyasilere çok önemli bir çağrıda bulunmuştu ‘’Evet Ama Yetmez’’ Diyerek artık bir şeyler yapın dedi ama…

Ahmet Çakardan Siyasilere TERÖR Çağrısı?
Bu haber 09 Ocak 2017 - 10:00 'de eklendi ve 2810 kez görüntülendi.

İstanbul Beşiktaş Terör eylemi olduğun da Ahmet çakar o sıralarda Beyaz Tv de canlı yayındaydı haliyle maç yorumunu bırakıp Milli Duygular ile bir konuşma dile aldı…

Bu konuşma sosyal medya da binlerce insan tarafın dan izlendi ve çok beğeni aldı, halk tarafından işte bizim isteğimizde budur dedirtti, bunu düşündü herkes. Ahmet çakar bu konuşmayı sizce Popüler olmak için mi yaptı Canı yandığı için mi, Evet bende Ahmet Çakarın o konuşmasındaki her kelimeye her satırına imzamı atıyorum ve canı gönülden Ahmet çakarı kutluyorum, Ortalık ta Siyaset yapan 550 siyaset’cinin yapamadığı konuşmayı, Hatta Büyük medya kuruluşların da Milyolarca para alarak yazı yazan Gazetecilerin bile kalame alamadığı çok güzel çok önemli bir konuyu ele aldı Ahmet Çakar..

Kısasa Kısas…

Bu Terör Bitecekse Bitirilmek isteniyorsa Ahmet Çakarın dediği gibi Kısasa Kısas olmalı, Bu Çoğrafyada eğer varlığımızı sürdürmek istiyorsak Kısasa Kısas Olmalı, Büyük devlet olmak istiyorsak Sömürge devlet olmak istemiyorsak, Kısasa Kısas olmalı.

NE DEMİŞTİ AHMET ÇAKAR

Öfkeliyim….

Hepiniz siyah giymişsiniz saygı duyuyorum, Ama Artık siyah giyme devri bitti.

Her terör eylemi sonrası Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez Diyorduk Evet ama Yetmez.

Her böyle suikast ve Terör eyleminden sonra Devlet Büyükleri Başta sayın Cumhurbaşkanımız Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak diyor Evet ama Yetmez…

ARTIK BANA GÖRE KISASA KISAS BAŞLAMALI

Ben o işleri falan bilmem ben üniversite öğrencisiyim Tıbbiye değilim hiç unutmam Güneydoğuda dağda ilk Terör eylemi oldu 80 li yılların başı Koskoca Adam oldum yaşım 54 oldu 34 yıldır Bu Terörle mücadele ediyoruz. Her eylemden sonra haklı olarak ‘’Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’’ diyoruz Hiçbir lafım yok, Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak diyorlar ona da lafım yok hepsi güzel söylemler saygı duyulacak söylemler ama ben realist bir adamın siyah giyinerek, karanfiller koyarak, saygı duruşları yaparak O kaybettiğimiz evlatlarımızı Polislerimizi kucaklayarak Biz bu işi hal edemeyiz.

Çok Net Konuşuyorum…

Ben zaten 20 yıldır İfade etmek istediğim bir şeyi çok net konuşurum.

Bu işin Arkasın da örneğin Ben ALMANYAN Düşmanı falan değilim Ben alman hocalar tarafından büyümüşüm ‘’örnek olarak söylüyorum’’ Bu işin arkasın da Emri veren Sponsor olan Bombayı getiren Patlat emrini veren ‘’ÖRNEĞİN’’ Almanya ise Bir gün Bomba MERKEL’İN poposun da  patlamalı.

İran sa İran da İtalya ise İtalya da  Her hangi bir Afrika Ülkesi ise Patlamalı, Kısasa Kısas Sakın kimse bana Sen ne diyorsun demesin, Yok ya Benim çoluğum Çocuğum Kadınım Kızım O 20 yaşın da gencecik Polisim Ekmeği uğruna Ölecek, kendini Müdefa etmedi ki Kahpece Öldürüyorsunuz hadi bire bir savaşın da görelim, Kahpece Öldürüyorsun. Ateş Düştüğü yeri yakar şimdi 20 – 25 yaş polisin Anası Babası 45 – 50 yaş arasındadır, Ama son bir yıla baktığımız vakit Yüzlerce.

Sakın Benim Konuşmalarım Siyasi Falan değil…

Bunun Amacı ne olursa olsun Ak Parti Lehine Ak Partinin aleyhine, Bunu İşid Yaptı, Daeş yaptı, PKK yaptı, FETÖ yaptı, TAK yaptı tuk yaptı beni hiç ilgilendirmiyor.

Beni İlgilendiren Bir Şey var…

Onların hepsi maşadır, Sponsor kimse Bu işlerde Sponsor Yüzde 99 virgül 9 Yabancı istihbarat örgütleri olur oda Bir Devlet veya Devletler Topluluğunun Sapık menfaatlerini Tahakuk ettirmek Türkiye’ye diz çöktürmek Türkiye’ye bir şey yaptırmak veya yaptırmamak  Amacıyla yaptırılmış  Sivil ölümlere yapılacak Terör eylemi, Ben Hala ‘’DEMOKRASİ’’ ve ‘’KANUN’ Diyecem öylemi.

Tekrar Söylüyorum Net Söylüyorum…

Almanya yı sevdiğim için Almanya Örneğini veriyorum sakın Bunda bir yanlış anlaşılma olmasın…

Bu işin arkasın da Almanya varsa Marke’lin  Donun da Patlayacak Bomba.

İran sa İran Tahran sarayın da Patlayacak.

Nijerya ise Nijerya Meydanın da, İtalya ise Milano’nun Bilmem ne meydanın da.

İngiltere ise Londra Parkın’da Patlayacak ‘’KISASA Kısas’’

Örnek mi Vereyim Şimdi size örnek vere cem Bu örnekleri açıklamamın sebebi Hiç başkaları gibi Hamansi konuşma yapmam.

Şimdi benim yaşım da olanlar yada biraz daha genç olanlar çok iyi hatırlar Bu ülke tam 48 tane Diplomatını şehit verdi, Atina da, Viyana da, Amerika da, Bürüksel de, 48 tane Diplomat ‘’ASALA’ denen Terör örgütü tarafın dan Öldürüldüler, Ben ermeni Düşmanı falan değilim ermeni çok arkadaşım var, Söz konusu ermeniler değil.

Ozaman Türk Devleti dedi ki Kısasa Kısas.

ASALA ya destek veren  Esnaf, iş adamı, Sanayici, Medya Patronları, Avrupanın farklı ülkelerin de Pasif Hale getirildi, Şak diye kesildi.

Şimdi size bir örnek daha vereceğim..

MOSAT Denen istihbarat örgütünü bilirsiniz her ne kadar 1949 -50 de kurulsa da MOSSATI / MOSSAT Yapan aslın da  İsrail Olimpiyat takımına  yapılmış Terör eylemi sonucun da 10/15 cıvarın da İsrailli sporcu öldükten sonra MOSSAT Şunu yaptı. Bu teröre destek veren Filistin asıllı, Arap asıllı Kim varsa hepsini İmha etti Hatta Bununla İlgili birde film var Onu açın seyredin. Ogün dür Bugündür İsrail li hiçbir kafileye Süikast veya Terör eylemi gerçekleşmedi.

O devirler bitti benim açım dan.

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez.

Amenna.

Saygı Duyuyorum.

Evet ama yetmiyor, Yetmiyor Kardeşim Bana yetmiyor.

Çünkü benim torunlarım da bu olayı görecek, benim torunlarım büyüyecek 15/20 yaşına gelecekler Ankara Diyarbakır izmir Taksim Bir yer patlıcak.

Yapılacak Tek şey…

Belki bana yakışmıyor ama benim canım yanmış.

İNTİKAM…

Her kimse, ama intikam almak için çok güzel bir organizasyon lazım Mitle beraber çalışacak veya onla beraber iş birliği yapacak ayrı bir kurum, Onun paralı Tetikçileri olacak Ciddi Para kaynakları olacak, Gerekirse bunun için özel tetikçi tutacaksın, Gerekirse Adam satın alacaksın, Bu mücadeleyi başka türlü götüremiyoruz kardeşim.

Birde Çok açık konuşuyorum…

Sayın Cumhurbaşkanım Bu dediklerimi Duydumu Okudumu Dinledimi bilmem, Sayın Parti Genel Başkanları, Sayın Kılıçdaroğlu, Sayın Bahçeli, Bu Ülkeye İdam Gelmeli Sadece İki Suç için Diğerlerini geç Terör ve Cinsel Sapıklık Tecavüz ile öldüren.

Şimdi düşünün 30 tane adam gitti Polis Bunlar 20 li yaşlarda çocuklar. İçlerin den ikisini de tanıyorum gıyaben.

Sayın Cumhurbaşkanım, Sayın Başbakan, Sayın Kılıçtaroğlu, Sayın Devlet Bahçeli, İki Suç için İdam gelmeli.

Avrupa birliğin den atarlarmış Zaten Avrupa birliğine almıyorlar. Atarlarsa atsınlar diyerek giderde yapmıyorum ben öyle biri değilim Hamazet yapmıyorum, hamazeti hiç sevmem Realist konuşuyorum.

Niye mesela İtalyada hiç bomba patladımı Patlamaz, Hiç alman yada hatırlıyormusnuz Terör eylemi, Hiç iran da Hatırlıyor musunuz  Hayır. Rusya da birkaç tefa patladı, Fransa da oldu, İspanya da pek hatırlamıyorum, Ama bizde bir sende 10 defa oldu, ne yane siz 3 / 4 tane PKK Militanı okuma yazmayı bile bilmeyen çocuğu bakkal dan gidip nalburdan gidip 300 kilo Tienti alıp patlattıklarını falanmı düşünüyorsunuz.

Veya onların ağabeysi durumun da olan o bıyıklı 40 / 45 yaşındaki amir sözde amir durumundaki adamların Süriye ırak ta hadi çocuğum alın şunu eczaneden TNT leri 300 kilo / 500 kilo gidip patlatın taksimi dediklerinimi sanıyorsunuz, Hayır Sponsorlar var ‘’SPONSOR KİM’’ büyük devletler İstihbarat Örgütleri var..

Bundan Sonda Kısasa Kısas…

Çok açık konuşuyorum, İdam da gelmeli kardeşim SADECE iki suç için…

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


YASAL UYARI!
Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı Yapınız.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER