SON DAKİKA

Medya Sizsiniz Haber
Hasan Basri Aydeniz

“Başkanlığa Hayır” ve “Yeni Anayasaya Hayır”

“Başkanlığa Hayır” ve “Yeni Anayasaya Hayır” ve benzeri başlıklı binlerce yazı, Facebook üzerinden tanınmış Siyasi kişilerin sayfaları ile, daha önce belki de ismini hiç duymadığınız kişilerin sayfalarıyla beraber SPONSORLU bir şekilde 1 aydan fazla bir süredir yayınlanmakta…

“Başkanlığa Hayır” ve “Yeni Anayasaya Hayır”
Bu haber 11 Ocak 2017 - 13:37 'de eklendi ve 6810 kez görüntülendi.

“Başkanlığa Hayır” ve “Yeni Anayasaya Hayır” ve benzeri başlıklı binlerce yazı, Facebook üzerinden tanınmış Siyasi kişilerin sayfaları ile, daha önce belki de ismini hiç duymadığınız kişilerin sayfalarıyla beraber SPONSORLU bir şekilde 1 aydan fazla bir süredir yayınlanmakta.

Ortalama hesap yaparsak, 1000’den fazla bu sayfanın 1 aydır yapmış olduğu bu reklamların bedeli rahatlıkla 1MİLYONTL’yi aşmaktadır.

Tabi bu sadece Facebook için geçerli olan bir rakam. Eğer Twitter’da ki etiketli kriptolara verilen ücretleri eklersek, bu rakam rahatlıkla çift haneleri bulmaktadır.

Anlayacağınız bu kampanyalar(!) için yüksek meblalar ayrılmış. Bu durum da herhangi bir sıkıntı yok gibi gözükse de, yayınlanmakta olan hemen her yazının içeriği Sokak ve Kaos çağrısını(algı oluşturacak biçimde) fazlasıyla yapılmaktadır.
Kısacası, hedeflenen Kaos/İç Savaş planı için her türlü yolu denemekten vazgeçmeyecekler. Ferasetli olmakta fayda var.

Hasan Basri Aydeniz / medyasizsiniz.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


YASAL UYARI!
Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı Yapınız.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER