SON DAKİKA

Medya Sizsiniz Haber
Hasan Basri Aydeniz

Dün saatlerce TBMM’yi canlı olarak izledim.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, meclis kesinlikle tüm Türkiye’nin aynası…

Dün saatlerce TBMM’yi canlı olarak izledim.
Bu haber 10 Ocak 2017 - 19:48 'de eklendi ve 1710 kez görüntülendi.

Bunu ötekileştirmek adına söylemiyorum ancak, Deniz BAYKAL haricinde CHP’nin tüm vekilleri; Hakaret, itham ve hatta fiziksel müdahale ile devamlı olarak ağır tahrik içerisinde bulundular. Hatta bu Anayasa’ya evet diyecek olan vekil veya vatandaşların KUL HAKKI‘na gireceği dahi söylendi.

HDP’den bahsetmeye gerek var mı bilmiyorum, konuşmanın %80’lik zaman diliminde devletin Kürt düşmanlığı ve Kürt katliamından bahsedildi, vesaire.

Bugün de, KanalD akşam haberlerini izleyeyim dedim(biliyorum çünkü neyle karşılaşacağımı);

– İlk önce balık tezgahlarına gittiler, döviz ile alınan(!) balıkların çok pahalandığı haberi yapıldı ve milletin BARBUN balığı yiyememesinden ne kadar kötü durumda olabileceği lanse edildi.

– Bir sonra ki haber de Kapalı Çarşı’ya gidildi, esnaf ile röportajlar yapıldı ne hikmettir bilinmez herkes her bir ağızdan “eğer bu şekilde devam edilirse batacaklarını” söyledi.

– En son haber de ise, döviz ile kendisi veya ham maddesi ithal edilen ilaçların(ki yıllardır euro kuru 2.10’a sabitlenmiş) dövizin aşırı yükselmesinden dolayı %11 zam yapılacağından bahsettiler. Sokakta ki insanlarla röportaj yaptılar. Her ne hikmetse bu kişilerin tamamı da “durumumuz çok kötü, mahvolacağız bu gidişle” çağrısında bulundu.
Demem o dur ki; CHP‘nin “Kriz durumlarında Hükumetin ve Devletin yanındayız” söylemi ne kadar samimi ise, AydınDoğan‘ın “Gelin bu vatana hep beraber sahip çıkalım, gidecek başka yerimiz yok” açıklaması da o kadar samimidir(!)

Hasan Basri Aydeniz / medyasizsiniz.com

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


YASAL UYARI!
Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı Yapınız.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER