SON DAKİKA

Medya Sizsiniz Haber

Fatih Tezcan’dan Duyuru ve Destek Çağrısı

Fatih Tezcan Sosyal medya hesabın’dan Duyuru ve Destek Çağrısı yaptı işte o mesajı….

Fatih Tezcan’dan Duyuru ve Destek Çağrısı
Bu haber 10 Ocak 2017 - 17:10 'de eklendi ve 2610 kez görüntülendi.

1- Hakimler F.Gülen’e ‘CIA İşbirlikçisi’ dedim diye şahsıma hapis cezası vermişlerdi, bir akşam gözaltına alındım, paraya çevirdiler, borç bulup ödemiştim. Sonra FETÖ’cü Hakan Şükür’e ‘vatan haini’ dedim diye yine hapis cezası vermişlerdi, resmi itirazlarımıza rağmen infazı ertelemediler, bu sebeple her an cezaevine girebilirim. Zerre kadar umursamıyorum. Mücadelem 2-3 senelik değildir, bilen bilir, bilmeyen de kendi gibi bilir, mücadeleme devam edeceğim.
2- Ama işte bu FETÖ’ye hakarete karşılık şahsıma verilen hapis cezası sebebiyle aranıyorum, ‘firari şahıs’ oldum. Binaenaleyh Almanya Belçika ve Fransa Konferanslarımı iptal etmek zorunda kaldık. Malum ‘aranan bir şahıs’ havaalanından yurt dışına çıkış yapamaz! Şaka gibi gelebilir ama ben zaten FETÖ ile mücadelede CB Erdoğan’ın nasıl yalnız bırakıldığını bildiğim için şaşırmıyorum: Şu an bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak Devlete ve Millete Darbe yapmaya kalkan FETÖ’ye hakaret ettiğim için resmen ‘Firari’ durumdayım.
3- Tüm Sosyal Medya faaliyetlerime bir süreliğine ara veriyorum.
4- Sosyal medya hesaplarım (Twitter, Facebook, Instagram) izinli yardımcılarım tarafından idare edilecek.
5- Gerektiğinde şu sıralar kurmaya çalıştığımız canlı yayın stüdyosundan Youtube ve Periscope yayınları yapabiliriz. Bu konuda da desteğinizi bekliyoruz.
6- Birkaç planlanmış program dışında seminerlerime ara veriyorum.
7- Bu süreçte farklı konularda ‘kaynak eser’ seviyesinde kitaplar hazırlamak istiyorum. Arşiv çalışmaları ve planlamaları zaten bitti.
8- Bu kitaplardan ilk 2’si yabancı dillere de çevrilecekler. FETÖ ile mücadelede bitirici güce sahip olacaklar. Çünkü sadece yurt içini değil, büyük ölçüde yurt dışını da hedefliyoruz. Dünyanın bütün cumhurbaşkanlarını, devlet başkanlarını, başbakanlarını, içişleri ve milli eğitim bakanlarını FETÖ’nün aslında ne olduğuyla ilgili bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. İçeriğindeki belgeler ve analizler ile yayılma sahasını düşündüğümüzde dünyada bu çapta bir çalışma henüz yapılmış değil. Allah izin verirse desteğinizle ilk olacağız. Türkiye’de FETÖ’ye sövüp durmanın manası yok. Bu örgüt dünya çapında yüzlerce ülkede binlerce üssü olan bir CIA şebekesi ve bunu dünyaya anlatmamız lazım.
9- İşte tüm bu projeler için orta-büyük ölçekte bir bütçeye ihtiyacımız var. Biz bizde ne varsa bu işlere harcadık, üstüne borç bulup onu da harcadık, üstüne F.Gülen’e hakaretten para cezaları verdiler, borç bulup onları da verdik, canlı yayın stüdyosuna, yazacağım kitaplara veya yayın evine hiçbir şey kalmadı. Sıra sizde. Maddi ve manevi destek istiyorum. 15 Temmuz’da darbeyi haber vermemle birlikte sokağa çıkıp Vatanını savunan sizlerin beni bu mücadelemde yalnız bırakmayacağınızı adım gibi biliyorum.
Madden ne yapabileceğinizi analizmerkezi@hotmail.com adresine e-mail atarak veya 0532 458 45 32 numaralı telefona mesaj atıp temasa geçerek sorabilirsiniz. Manen zaten dua desteğinizi bekliyorum. Allah sizi sevsin, sevdirsin, sevindirsin. Allah sizi davasında istihdam etsin. Var olun.
10- Bu açıklamalarımı ve destek çağrımı paylaşırsanız sevinirim. Allah’a emanet ediyorum. Sıhhat ve afiyetle. Vesselam.

Fatih Tezcan / medyasizsiniz.com

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


YASAL UYARI!
Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı Yapınız.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER