SON DAKİKA

Medya Sizsiniz Haber

Hiç Erkeklere Çamur Atmayın Kadın Kadının Düşmanı

Hiç erkeklere çamur atmayın kadın kadının düşmanı. Evet gözlerinize inanamadınız değil mi? Kadın kadının nasıl düşmanı olur, hiç kusura bakmayın da bal gibi olur. Erkeklerin değimi ile “saçları uzun akılları kısa”

Hiç Erkeklere Çamur Atmayın Kadın Kadının Düşmanı
Bu haber 08 Aralık 2016 - 23:25 'de eklendi ve 2610 kez görüntülendi.

Hiç erkeklere çamur atmayın kadın kadının düşmanı. Evet gözlerinize inanamadınız değil mi? Kadın kadının nasıl düşmanı olur, hiç kusura bakmayın da bal gibi olur. Erkeklerin değimi ile “saçları uzun akılları kısa” sözünü  hak ediyoruz yani. Toplumda madur duruma düşmüş bayanı biz mi erkekler mi yaşatmıyor diye bir soru sorsam, hemen suçu erkeklere atar, hemen işin içinden sıyrılırsınız öyle değil mi?. Bir bayan eşinden ayrılmak zorunda kaldı ve çocuklarını da aldı sizin mahalleye taşındı diyelim. İyi kötü bir iş buldu ve hayatını sürdürmeye çalışıyor. Siz bayanlar hemen dedikodu kazanını kaynatmaya başlarsınız. Kadının dışarı çıktığı saatleri, eve geliş zamanını hep mercek altına alırsınız. Oda yetmez evine giren çıkan gözetlenmeye başlanır. Ziyaretine gelen kardeşi bile olsa, erkek sinek girdi ya size malzeme çıkar. “Kardeşim dedi ama kim bilir kim”

Dul Kadına Süslenmek, Giyinmek ve Hatta Gülmek Yasaktır

Bir kere adın dul diye anılmaya başlandı ise artık yasaklar başlamıştır. Saçını boyasan laf olur, az makyaj yapsan “aranıyor” derler. Yeni bir kıyafet alsan göze batar. Hemde kim tarafından dersiniz yine hemcinsi kadınlar tarafından. Demezler ki bu olay benim başıma da gelebilir, bende bir anlaşmazlık sonucu ayrılık yaşayabilirim. Zor durumdaki hemcinsime yardım edeyim. Nerede !…  Korkularından dul kadını evlerine kabul etmeye çekinirler. Olur ya adı dul, kocalarını ayartıverir. Şimdi soruyorum size kadın kadının düşmanı değil de neyi ?…

Medyasizsiniz/Emine Sarı

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT


YASAL UYARI!
Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı Yapınız.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER